Individuální kurz Základy pryskyřice

Individuální kurz, ve kterém se naučíte pracovat s epoxidovou pryskyřicí.

4 000 Kč
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Kód: 588
Individuální kurz Základy pryskyřice
Česká výroba
Česká výroba.
Ručně vyrobeno v Libereckém kraji. Z kvalitních materiálů.
Dárkové balení
Dárkové balení
Šperky vám dárkově zabalím, aby mohly dělat radost a vy jste neměli starost s balením.
Limitované kolekce
Limitované kolekce
Limitované kolekce zaručují originalitu a neopakovatelnost šperků.
Ručně sušené pravé květy
Ručně sušené květy
Ručně sušené pravé květy. Květy na šperky si sama sbírám a speciálně suším.

Detailní popis produktu

Chcete si vyrábět vlastní šperky nebo dekorace z pryskyřice?

Pryskyřice je skvělý a variabilní materiál, do kterého můžete zalít květy, malé ozdoby, hrát si s barvami i tvary. Technik je nepřeberně. 

Individuální kurz Základy pryskyřice je nabitý informacemi a zkušenostmi. Připravte se na 5 hodin plných inspirace a praktických dovedností od šperkařky, která s pryskyřicí pracuje již 8 let. 

Co vás čeká:

Základy práce s pryskyřicí: Naučíte se, jak správně míchat pryskyřici a jak s ní efektivně pracovat. Od základů až po pokročilé tipy a triky, které vám usnadní každodenní práci.  Vyhnete se tak začátečnickým chybám, které od práce s pryskyřicí velmi často odradí.

Bezpečnostní pokyny: Vaše bezpečí je pro mě prioritou. Dozvíte se všechny důležité pokyny pro bezpečnou manipulaci s pryskyřicí. Všechny pomůcky na kurzu budete mít k dispozici a vysvětlím vám, které ochranné pomůcky jsou u práce s pryskyřicí potřeba.

Techniky a tipy: Objevíte různé techniky a tipy, které vám pomohou dosáhnout dokonalých výsledků. Od výběru správného materiálu až po broušení a leštění. Vyzkoušíte si několik technik dle vašeho výběru. Ukážu vám povedené i nepovedené kousky a výrobky, které si budete moct vytvořit také.

Velký výběr: Za 8 let práce jsem vyzkoušela nepřeberné množství technik a nasbírala mnoho materiálů. Budete mít široký výběr forem, komponentů a ozdob (třpytky, mušle, květiny a spoustu dalšího), které můžete použít při tvorbě vašich vlastních šperků. Můžete si vyzkoušet kromě šperků například záložky, těžítka, korálky nebo klíčenky.

Individuální péče: S kapacitou pouze pro jednoho účastníka mohu poskytnout maximální individuální pozornost. Můžete se ptát, přinést své vlastní návrhy a společně je vytvoříme. Pokud máte vlastní návrhy a materiály, které chcete v rámci kurzu zpracovat, ráda si s vámi před kurzem zavolám a proberu jejich proveditelnost.

Finální dokončení odlitků: V rámci kurzu si ukážeme a vysvětlíme broušení a leštění pryskyřičných odlitků. Ty vaše však budou nějakou dobu schnout a budete si je moct vyzvednout až po úplném vytvrzení. Nabízím v rámci kurzu profesionální zpracování (broušení, leštění, přidání komponentů) k 1-2 odlitkům, které vytvoříte. Zbylé odlitky si odnesete a zpracujete sami.

Výhody individuálního kurzu:

  • Personalizovaný přístup: Lekce jsou přizpůsobeny vašim individuálním potřebám. Můžeme se v rámci kurzu zaměřit i na vaše vlastní projekty, se kterými vám pomůžu.
  • Více technik a tipů: Díky zaměření na vás můžeme probrat širší spektrum technik a sdílet více profesionálních tipů a triků.
  • Flexibilní harmonogram: Termín si předem domluvíme, kurz je možné absolvovat jak v pracovních dnech, tak o víkendu.
  • Rychlejší dosažení cílů: Individuální výuka umožňuje soustředit se na oblasti, které potřebujete nejvíce zlepšit, což vede k rychlejšímu dosažení vašich cílů.
  • Intenzivní zpětná vazba: Okamžitá a detailní zpětná vazba od instruktora vám pomůže rychleji korigovat chyby a zdokonalovat své dovednosti.

Pokud toužíte po individuálním zážitku plném kreativity a praktických dovedností, je tento workshop právě pro vás. Tak se mnou pojďte objevit svět epoxidové pryskyřice!

Kurz není vhodný pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: