Kurz háčkování s korálky

Kurz háčkování s korálky v Jablonci nad Nisou (Palác JBX) 10.3.2024

1 200 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné (3 ks)
Kód: 540
Kurz háčkování s korálky
Česká výroba
Česká výroba.
Ručně vyrobeno v Libereckém kraji. Z kvalitních materiálů.
Dárkové balení
Dárkové balení
Šperky vám dárkově zabalím, aby mohly dělat radost a vy jste neměli starost s balením.
Limitované kolekce
Limitované kolekce
Limitované kolekce zaručují originalitu a neopakovatelnost šperků.
Ručně sušené pravé květy
Ručně sušené květy
Ručně sušené pravé květy. Květy na šperky si sama sbírám a speciálně suším.

Detailní popis produktu

Na kurzu se naučíte techniku háčkování s korálky (šikmým sloupkem). Naučíte se, jak sestavit vzor, jak navlékat korálky pro háčkování a odnesete si veškeré potřebné komponenty k dokončení náhrdelníku.

Háčkování s korálky je časově náročná technika, takže pravděpodobně náhrdelník budete mít rozpracovaný. Naučíte se ale jak náhrdelníky začínat, ukončovat, navazovat nit a co dělat v případě chyby v návleku.

V ceně je kurzovné, veškerý potřebný materiál a malé občerstvení (káva, čaj, voda). Po zaplacení kurzu vám do e-mailu přijde vstupenka s číslem.

Těším se na vás v neděli 10.3.2024 :) (Palác JBX, Palackého 3145, 466 01 Jablonec nad Nisou 1)

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 3.4.2024
Skvělé :-) ! Miri vás kurzem provede poctivě od začátku: seznámí vás s různými materiály a vysvětlí, který a proč považuje dle svých zkušeností za ideální a kde ho pořídit. Ukáže názorně techniku tvorby a doporučí, jak nejlépe si ji osvojit. Každému se věnuje také individuálně, pomůže a vysvětlí, co a jak vylepšit a na co si dávat pozor. Domů si odnesete balíček komponent pro dokončení výrobku (dutinkový náhrdelník je časově náročný) a i pak je vám Miri nápomocná, abyste výrobek doma zdárně dokončili. Na kurzu byla moc příjemná kreativní atmosféra, kterou tvořili všichni účastníci svou přítomností a společným naladěním. Miri, děkuji za skvělou tvořivou neděli! :-)