Kurz Základy pryskyřice

Kurz epoxidové pryskyřice v Jablonci nad Nisou (Palác JBX). Podrobný popis níže.

Varianta:
1 800 Kč
Dostupnost: Vyprodáno Skladem (3 ks) Zvolte variantu
Kód: 552/14. 552/19. Zvolte variantu
Kurz Základy pryskyřice
Česká výroba
Česká výroba.
Ručně vyrobeno v Libereckém kraji. Z kvalitních materiálů.
Dárkové balení
Dárkové balení
Šperky vám dárkově zabalím, aby mohly dělat radost a vy jste neměli starost s balením.
Limitované kolekce
Limitované kolekce
Limitované kolekce zaručují originalitu a neopakovatelnost šperků.
Ručně sušené pravé květy
Ručně sušené květy
Ručně sušené pravé květy. Květy na šperky si sama sbírám a speciálně suším.

Detailní popis produktu

 

Kurz Základy pryskyřice je nabitý informacemi a zkušenostmi. Připravte se na 5 hodin plných inspirace, praktických dovedností a osobního doprovodu od někoho, kdo s pryskyřicí pracuje již 8 let.

Co vás čeká:

  • Základy práce s pryskyřicí

Naučíte se, jak správně míchat pryskyřici a jak s ní efektivně pracovat. Od základů až po pokročilé tipy a triky, které vám usnadní každodenní práci. Předám vám 8 leté know how z práce s epoxidem. Vyhnete se tak začátečnickým chybám, které od práce s pryskyřicí velmi často odradí.

  • Bezpečnostní pokyny

Vaše bezpečí je pro mě prioritou. Proto se dozvíte všechny důležité pokyny pro bezpečnou manipulaci s pryskyřicí, všechny pomůcky na kurzu budete mít k dispozici a vysvětlím vám, které ochranné pomůcky jsou u práce s pryskyřicí potřeba.

  • Techniky a tipy

Objevíte různé techniky a tipy, které vám pomohou dosáhnout dokonalých výsledků. Od výběru správného materiálu až po broušení a leštění. Vyzkoušíte si několik technik dle vašeho výběru. Ukážu vám povedené, i nepovedené kousky a výrobky, které si budete moct vytvořit také.

  • Velký výběr

Za 8 let práce jsem vyzkoušela nepřeberné množství technik a nasbírala nepřeberné množství materiálů. Budete mít tedy široký výběr forem, komponentů a ozdob (třpytky, mušle, květiny a spoustu dalšího), které můžete použít při tvorbě vašich vlastních šperků. Můžete si vyzkoušet kromě šperků například záložky, těžítka, korálky nebo klíčenky.

  • Individuální péče

S kapacitou pouze 5 účastníků můžu každému z vás poskytnout individuální pozornost. Můžete se ptát, přinést své vlastní návrhy a společně je vytvoříme. Pokud máte vlastní návrhy a materiály, které chcete v rámci kurzu zpracovat, ráda si s vámi před kurzem zavolám a proberu jejich proveditelnost na kurzu.

  • Občerstvení

Abychom si kurz užili, bude v rámci kurzu také občerstvení a neomezená konzumace kávy, čaje, vody, abyste zůstali plně soustředění. Navíc je možnost objednat si společný oběd.

  • Finální dokončení odlitků

V rámci kurzu si ukážeme a vysvětlíme broušení a leštění pryskyřičných odlitků. Ty vaše však budou nějakou dobu schnout a budete si je moct vyzvednot až po úplném vytvrzení. Nabízím v rámci kurzu profesionální zpracování (broušení, leštění, přidání komponentů) k 1-2 odlitkům, které vytvoříte. Zbylé odlitky si odnesete a zpracujete sami.

Pokud toužíte po individuálním zážitku, plném kreativity a praktických dovedností, je tento workshop právě pro vás.

Tak se mnou pojďte objevit svět epoxidové pryskyřice!

Kurz není vhodný pro děti.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 15.4.2024
Kurzu jsem se zúčastnila minulý víkend a jsem z něj nadšená. Rozhodně doporučuji, i když jste úplní začátečníci. Dostali jsme veškeré potřebné informace, ať už se jednalo o bezpečnost či produkty, které na práci s pryskyřicí potřebujeme. Pak jsme se pustili do výroby. Měla jsem připravený svůj vlastní projekt, s kterým mi Mirka nejen poradila, ale zapůjčila mi i barvy a další věci, abych mohla otestovat, který materiál bude pro mé potřeby nejlepší. Vše krásně odsejpalo a díky tomu jsem si stihla vyrobit i dva medailonky nad rámec toho, co jsem si plánovala vyrobit. Těším se, až výrobky vytvrdnou a budu si moci zkusit broušení. Jako bonus byla příjemná společnost a výborné muffiny a hromada ovoce.